Home      O nas      Projekty indywidualne


Aktualne realizacje

Remont przedszkola w Karpaczu 
Rozpoczęto opracowywanie dokumentacji projektowej remontu budynku przedszkolnego w Karpaczu, w zakresie stropów oraz w związku z jego dostosowaniem do obowiązujących przepisów Ppoż.

Remont i docieplenie budynku użyteczności publicznej w Szklarskiej Porębie
Trwa procedura administracyjna uzyskania pozwolenia na wykonanie prac remontowych w obiekcie.

Przebudowa i rozbudowa budynku usługowego w Szklarskiej Porębie
Rozpoczęto prace projektowe przebudowy i rozbudowy budynku usługowego w Szklarskiej Porębie. Trwają pierwsze uzgodnienia w poszczególnych urzędach.

Rozbudowa hotelu Alpejski w Karpaczu
Trwają prace projektowe rozbudowy hotelu Alpejski w Karpaczu
budowa budynku usług turystycznych w Karpaczu.

Myjnia samochodowa w Galerii Sudeckiej
Trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę myjni samochodowej w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Dom letniskowy w Szklarskiej Porębie
Trwają prace projektowe budynku letniskowego w Szklarskiej Porębie. 

Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalnego w Karpaczu
Trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę.

Budynek mieszkalny w Ścięgnach
Trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę.

Relokacja zabytkowego dworca kolejowego w Szklarskiej Porębie
Trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę dla planowanego przeniesienia zabytkowego budynku dworca PKP "Dolna" do nowej lokalizacji.

Chcielibyście Państwo posiadać wyjątkowy dom; jedyni i niepowtarzalny w swoim stylu? A może Wasza działka wymaga indywidualnego podejścia i aranżacji? Z przyjemnością podejmiemy się takiego zadania, realizując dokumentację projektową na indywidualne zamówienie.


Otrzymacie od naszego biura dokumentacje zawierająca najnowocześniejsze, niebanalne rozwiązania spełniające Państwa oczekiwania. Wbrew pozorom indywidualna dokumentacja projektowa nie różni się cenowo znacząco od tzw. "projektów gotowych". Ostateczna jej cena wynika z przyjętych rozwiązań i trudności wykonania dokumentacji, ale oferuje ona niemalże dowolne rozwiązania, których Państwo oczekujecie, których dokumentacje powtarzalne nie są w stanie zaproponować.


Nasze biuro zajmuje się realizacja dokumentacji projektowych od 2006r, co gwarantuje ogromne doświadczenie na każdym etapie przygotowywania dokumentacji - od pierwszego spotkania z Państwem, poprzez kompleksowe opracowywanie dokumentacji wielobranżowych, a skończywszy na prowadzeniu postępowania w celu uzyskania pozwolenia na budowę.


Oferujemy kompleksowa usługi z zakresie przygotowania dokumentacji projektowej, prowadzenia postępowania w poszczególnych urzędach w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Na życzenie możemy także pełnić nadzór autorski nad realizowaną inwestycją. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić Państwa oczekiwania i marzenia. Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów gwarantujących przygotowanie profesjonalnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej.