Home      O nas      Projekty indywidualne


Architektura to nasza pasja

Nasza pracownia została założona w 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem w zakresie architektury oraz opracowaniami inżynieryjnymi. Główny naszego działania naszego biuro to Jelenia Góra oraz województwo dolnośląskie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów działających od wielu lat i posiadających ogromne doświadczenie w swojej specjalności. Mamy za sobą wiele realizacji, od niewielkich zmian w istniejących obiektach, poprzez projekty budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych, a kończąc na kończąc na kompleksach mieszkalnych i hotelowych 

Za cel stawiamy sobie tworzenie przyszłościowej architektury w oparciu o teraźniejsze możliwości konstrukcyjne. Łączymy nowoczesny i wyjątkowy design z profesjonalnym zarządzaniem projektem. Realizujemy projekty dla Inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, w zakresie budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, hotelowych usługowych i przemysłowych. Wspieramy naszych Inwestorów od samego początku procesu inwestycyjnego, począwszy od doradztwa z zakresie terenu pod przyszłą inwestycję, poprzez projekty koncepcyjne zagospodarowania działki i przyszłego obiektu oraz przygotowanie kompletnego projektu w pełnym zakresie branżowym, a skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na budowę. Możemy także pełnić nadzór autorski podczas realizacji naszych dokumentacji aż do uzyskania, przez Inwestorów, pozwolenia na użytkowanie.


Nasze usługi:


  • opracowanie studium możliwości zagospodarowania działki
  • analiza kosztów inwestycji
  • uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień oraz odstępstw wymaganych podczas procesu inwestycyjnego
  • opracowywanie kompletnej dokumetnacji projetkowej oraz przetargowej
  • wykonywanie wizualizacji obiektów
  • nadzory autorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z naszym biurem projektowym w celu omówienia szczegółów


Zadzwoń do nas pod numer 884 99 79 79, napisz emaila, lub skorzystaj z formularza kontaktowego.